אודותינו:

האקדמיה של בסט סלר מאסטרי כוללת את החבילה המושלמת של ידע, כלים אינטרנטיים, מנטורים וקהילה אשר כולם יחד יוצרים את ארגז הכלים המושלם לכל אדם אשר רוצה להקים עסקים אמיתיים על גבי האינטרנט וליצור לעצמו חופש ובטחון כלכלי אמיתי.

בסט סלר מאסטרי הוקמה אחרי חודשים ארוכים של תכנון והקמה של תכנית ההכשרה היוקרתית ביותר בארץ כיום.

בסט סלר מאסטרי הוקמה על ידי דמיאן מיכאלי, בן ,39 נשוי,1+ יזם בליבו ובדמו, אשר הקים, וממשיך בהקמת עסקים משלו על גבי המודל של מותג פרטי באמזון. דמיאן גילה את הפוטנציאל שבתחום הקמת עסקים באמזון ב-2013 אז נסע למספר הכשרות מתקדמות בארה"ב ולמד מהמנטורים המובילים בעולם איך להקים עסק משגשג באמזון. את הידע הזה יישם בהצלחה בדגש ובהתמקדות במודל המותג הפרטי, במסגרתו השיק מוצרים רבים והיום הוא בעל עסק משגשג.

את הצלחתו הוא לא יכל להשאיר לעצמו, שכן מאז ומתמיד בער בו להעביר את היכולות והידע שלו הלאה לאנשים נוספים, ובכך לאפשר לעוד ישראלים לפתח מקורות הכנסה נוספים, לקבל את ההזדמנות לצאת מ"החיים במינוס", ליצור ביטחון כלכלי לעצמם ולמשפחתם, ואף להגיע למצב של חופש כלכלי אמיתי.

במסגרת זו דמיאן חבר לכמה מנטורים מצליחים בתחום של הקמת עסקים באמזון ויחדיו מלווים היום, באמצעות תכנית ההכשרה היוקרתית של בסט סלר מאסטרי, מאות תלמידים מכל הגילאים, המינים והגזעים לעבר הקמת עסקים אמיתיים ומשגשגים באמזון.


החזון של בסט סלר מאסטרי

החזון של בסט סלר מאסטרי הוא לעזור וללוות אלפי בתי אב בארץ בישראל ביציאתם לחופש ובטחון כלכלי אמיתי אשר מבוסס על הקמת עסקים אמיתיים של מכירת מוצרים פיזיים בכל העולם, ובכך להחזיר לאנשים את השליטה בחייהם, בזמן שלהם ובחופש הבחירה של מה הם באמת רוצים לעשות בחייהם ואילו חלומות להגשים


המנטורים שלנו